A A A
 

ICOM JTG   System wtrysku ciekłego - Postępująca ewolucja LPG

 


ICOM-IGAP to międzynarodowa firma z siedzibą w Cisterna di Latina, Włochy, zajmujaca się promocją i dystrybucją produktów ICOM na całym świecie, z filią w Ameryce Północnej  Detroit pod nazwą  ICOM  N.A.

Jest to firma lider na rynku LPG, posiadajaca wysokiej i doskonałej jakości produkty i od ponad 25 lat prowadzi doświadczenia w projektowaniu kompletnych samochodowych systemów LPG, od zbiornika do kompletnych zestawów.

Wynalazek toroidalnego zbiornika (do montażu w strefie koła zapasowego) należy do ICOM, dzięki staraniom kierownictwa najwyższego szczebla, a zwłaszcza Spółce Runner Pana Luciano Cippitani, który wynalazł go w 1986 roku.

W 2004 ICOM uruchomił system wtrysku ciekłego dla samochodów (JTG). W systemie tym,
 to ECU samochodu napędza bezpośrednio wtryskiwacze gazowe.

Chcemy podkreślić znaczenie naszych ostatnich projektów, w szczególności poza wyżej wymienionym system bezposredniego wtrysku gazu i JTG-Diesel.

 

Konwersja bezpośredniego wtrysku LPG do do tego typu silników  została zaprojektowana  zgodnie z filozofią ICOM który wykorzystuje oryginalne benzynowe wysokociśnieniowe urządzenia tak że bezpośredni wtrysk paliwa LPG do silnika jest możliwy i pojazdy skonwertowane z bezpośrednim wtryskiem JTG HP mogą rozpoczynać pracę bezpośrednio na gazie.

 

Także system JTG HP jest w pełnym tego słowa znaczeniu Postępującą ewolucją LPG